اخبار

قیمت سرج ارستر به عنوان یکی از پارامترهای مهم انتخاب نوع برند از اهمیت خاصی برخوردار است. نظر به تلاش های شرکت OBO برای پایین نگه داشتن قیمت ارستر در ایران، تغییرات نرخ ارز همواره یک مشکل اساسی برای خریداران سرج ارستر را ایجاد کرده است. با توج به بازار متلاطم ارز و برندهای مختلف، سرج ارسترهای OBO همواره نسبت به سایر رقبا از قیمت کمتر و کیفیت بالاتری برخوردار هستند که در اکثر پروژه های کشور بکار رفته و در وندور لیست شرکت های مهمی از جمله شرکت نفت،گاز، توانیر و ... قراردارد.

zs قیمت سرج ارستر 

شرکت OBO با بیش از صد سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات برقی و ساختمانی، به عنوان شرکتی پیشرو و موفق، همواره محصولاتی به روز و مطابق با سلیقه مهندسین را به بازار عرضه می کند. کلید اصلی موفقیت OBO سازگاری و همترازی مداوم با نیازهای خاص مشتریان است. هدف OBO تولید محصولات و سیستم هایی است که مشتریان علاقه به کار کردن با آن ها دارند و احساس رضایت و موفقیت می کنند.

سرج ارستر به عنوان یکی از محصولات شرکت OBO به طور چشمگیری مورد توجه مشتریان، کارفرمایان و مجریان پروژه ها بوده است. کیفیت و قیمت سرج ارسترهای OBO مزیتی نسبت به سایر رقبا ایجاد کرده است که باعث افزایش علاقه مشتریان به این محصول شده است.

شرکت PTS به عنوان نماینده رسمی شرکت OBO آلمان در ایران آماده همکاری و ارایه قیمت به مشتریان در هر زمان است اما به دلیل تغییرات نرخ ارز قادر به قرار دادن قیمت سرج ارستر در سایت نمی باشد.

به منظور اطلاع و دریافت قیمت ها با شرکت تماس حاصل نمایید.

Comments (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 votes
There are no comments posted here yet

Leave your comments

Attachments (0 / 3)
Share Your Location
contact1 قیمت سرج ارستر
contact-us قیمت سرج ارستر

با IranOBO در تماس باشید

علاوه بر خدمات به مشتریان، خدمات ما در سایت با مشاوره و کمک است.
رویکرد
تماس با ما
درباره IranOBO

آدرس دفتر مرکزی:

تهران. خیابان پاسداران. بوستان ۷ شماره ۱۶۷ واحد ۴۰۴

شماره های تماس:

021-26656470
021-26656477

شماره موبایل:

0910-6800150

آدرس های ایمیل:

کارشناس بازاریابی و فروش: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

کارشناس فنی و فروش: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.